Зараз людей вбиває одразу три типи Коронавірусу! Вчені шокували світ відкриттям

Вчені з Кембриджу проаналізували близько тисячі повних вірусних геномів SARS-CoV-2 і з’ясували, як він поширювався по світу, а також що існує три його типи.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Про це пише Daily Mail.

Умовно вони виділили три типи – А. В і С. Тип А – це вихідний вірус, який передався людям від кажанів. Інші два типи – це його мутації.

Тип A найбільш поширений в Австралії та США. До цього типу віднесли дві третини американських зразків. При цьому інфіковані були, в основному, вихідцями із Західного узбережжя, а не з Нью-Йорка. Більшість випадків, коли в США виявили тип В, ​​були пов’язані з круїзними суднами.

У Китаї найпоширенішим був тип В, ​​який поширився перед Різдвом. Він же домінує в Великобританії, Швейцарії, Німеччині, Франції, Бельгії та Нідерландах.

Тип C, який мутував від типу B, прийшов до Європи через Сінгапур. Він найбільш поширений в цій частині Азії. Зокрема, в Південній Кореї.

Дані можуть свідчити про те, що оригінальний штам вірусу міг поширюватися в Китаї у вересні. І до того, як в Ухані зареєстрували перші випадки захворювання Covid-19 (в грудні 2019 року), вірус вже мутував.