“Тіночка, ти у мене тільки одна”: приятель Кароль розсекретив її роман. Живуть в одній квартирі

Як відомо, інтерес до співачки Тіни Кароль та не менш відомого Дана Балана підігріває не тільки їхня творчість, а й чутки, які ходять навколо них. Довгий час обговорювалися залицяння Балана до Кароль на телешоу “Голос”, де вони були суддями. А пізніше фанати і зовсім заговорили про їх “секретні” стосунки, а зараз керівник управління Big Entertainment Shows 1 + 1 media Володимир Завадюк ще більше шокував шанувальників знаменитостей.

Пише https://korupciya.com

Так, він запевнив, що у Балана і Тіни дійсно роман, і вони вже потроху перестають його приховувати, розповівши цікаву історію:

“Ми обговорювали суперфінал з тренерами. І тут Дану хтось подзвонив у двері і Тіна каже:” Дан, хто це? Хто до тебе прийшов? “. Після цього Дан говорить:” Тіночка, не хвилюйся, все добре, ти у мене тільки одна “. І тут звучить голос Олексія, який говорить:” Та киньте, ви адже вже в одній квартирі, в одному будинку живете “.

Раніше після серії неоднозначних фотографій уважні користувачі Мережі запідозрили Тіну Кароль в таємному весіллі з Даном Баланом.