“Край Настане Не Скоро”: Пророцтво Ванги Про Коронавірус Вразило Українців

Питання, коли припиниться поширення нової коронавірусної інфекції, зараз хвилює кожного. Виявляється, пророкування про пандемію було і у болгарської провидиці Ванги.

Пише https://puer.org.ua

Раніше деякі вчені давали прогноз, згідно з яким коронавірусом можуть заразитися до 80% населення планети, при цьому важко переносити захворювання будуть тільки 15 осіб зі ста.Ванга точні терміни пандемії не позначила, але закликала не боятися і не жити в страху.

«Люди врятуються, коли звернуться з молитвою до Бога, перестануть змагатися і наживатися. Одного разу цей світ закінчиться, але край настане не скоро. Не бійтеся!”.

Провидиця також закликала бути добрішими один до одного, на її думку, саме турбота про ближнього допоможе врятуватися в страшні часи.Нагадаємо, відомий карпатський провісник Михайло Тодорів напророкував Україні велику біду.

Про те, що трапиться найближчим часом і чому варто готуватися.Карпатського мольфара Михайла Тодорів передбачив, що в найближчому майбутньому на території Карпатського регіону може статися дуже потужний землетрус.