“Вогонь ненависті затьмарює мій розум”: Лідія Таран налякала шанувальників зверненням

Популярна телеведуча Лідія Таран прокоментувала ситуацію в українській столиці. Читай, щоб дізнатися більше.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Уже кілька днів поспіль Київ охоплений їдким димом, спровокованим масовим підпалом сухої трави і пожежами в Житомирській області. Про те, що сталося різко висловилася телеведуча Лідія Таран, опублікувавши в своєму Instagram відповідний пост:

“Диму без вогню не буває! Тим, хто створив все це навколо Києва не можу бажати нічого хорошого … Внутрішній вогонь ненависті затьмарює мій розум перед великим святом! Це не по-християнськи, але! Хочу, щоб зловили і покарали, публічно і показово “,

Раніше Лідія Таран зазначила день народження своєї мами Марії Гаврилівни.

На сторінці в фотоблозі Лідія поділилася фото, де зображена з рідною людиною. Фотографії були зроблені раніше для видання Viva. Однак саме зараз Таран захотіла їх запостити, а разом з тим розповіла цікаві факти про свою маму.

“Її косу в 90-х пропонували поміняти на машину! Вона вміє працювати на друкарській машинці, причому може друкувати всю ніч, якщо її не зупинити. Вона так любить садити все в землю, якби земля була в два яруси, їй би все одно не вистачало місця посадити все, що вона хоче. вона відвідала кілька сотень мітингів і була активною учасницею всіх революцій, бо так переживає за свою країну, не може бути осторонь “, – почала розповідь про маму Лідія.