Щойно оприлюднили сенсаційні дані про війнy на Донбасі

Росія та прихильники її окупаційних ідей готували сценарій створення терористичних “Л/ДНР” на сході України ще у 2008 році.

Як доказ давніх злочинних планів країни-агресорки офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц) опублікував у Facebook фото статті в українській газеті за 2008 рік.

Пише https://world-news.video

“Спеціально для тих, хто досі думає, що винен Майдан. Ні, це меседж Росії, який вони вам влили у вуха. Винна Росія, а також керівники всіх силових відомств. Наприклад, з 14 лютого 2008 року, з часу, коли вийшла ця публікація в газеті “Експрес”, – зазначив захисник України.

Стаття про "ДНР" за 2008 рік

Стаття про “ДНР” за 2008 рік

Facebook Анатолія Штефана

Зокрема, у матеріалі 12-річної давнини мер Сєверодонецька скаржився на погрози вбивством на його адресу через те, що він відмовив у проведенні в місті з’їзду депутатів півдня і сходу України. Йшлося про збори сепаратистів, які вже тоді обстоювали ідеї “ДНР”.

“Я офіційно заявив, що недоцільно проводити з’їзд, якщо на ньому лунатимуть гасла та ідеологеми сепаратизму або ж федеративного устрою України. А “Донецька республіка” закликає до повного відділення півдня і сходу України та їхнього відходу до Російської Федерації”, – казав тоді очільник міста.

Стаття про "ДНР" за 2008 рік

Стаття про “ДНР” за 2008 рік

Facebook Анатолія Шетфана

Стаття про "ДНР" за 2008 рік

Стаття про “ДНР” за 2008 рік

Facebook Анатолія Шетфана