Вчені виявили новий спосіб передачі СOVID-19: щойно озвучили всі подробиці…

Коронавірус може також передаватися через сльози

Коронавірус у всьому світі діагностували у понад 4 мільйони осіб. При цьому в Україні кількість заражених налічує 15 232 чоловік. Американські вчені заявили, що СOVID-19 можна заразитися через очі і сльози. www.rbc.ua

Пише https://www.presentnews.biz.ua

За словами експертів, коронавірус містить білок, який використовується для зв’язування з людськими клітинами, в тому числі і клітинами в очах. Дане дослідження провела команда вчених, яка очолюється Медичної школою Університету Джона Хопкінса.

Вчені прийшли до такого висновку після того, як порівняли аналізи з очей десяти померлих від коронавируса, з аналізами людей, які не були заражені СOVID-19. Про це повідомляє Daily Mail.

З’ясувалося, що коронавірус фіксується на рецепторах ACE-2, які знаходяться в дихальних шляхах і легенях. Але справа в тому, що їх також виробляють і очі, і це дозволяє Коронавіруси проникати в організм.

Якщо інфікований чхне або кашляне, і краплі потраплять комусь на очі, то людина може заразитися. При цьому сльози також можуть поширювати Коронавірусние інфекцію.

За словами вчених, це пояснює, чому у деяких інфікованих виявлено кон’юнктивіт – запалення слизової оболонки ока при попаданні в неї мікробів.