Чекаємо підпису Зеленського! РНБО прийняла важливе рішення. Заборонити!

Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення про продовження заборони російських сайтів і соцмереж в країні. Це рішення тепер повинен ввести своїм указом в дію президент Володимир Зеленський.

Про це повідомляє прес-служба РНБО в Facebook.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

За даними прес-служби, проект указу президента про застосування санкцій щодо російських соціальних мереж та інтернет-сервісів переданий в Офіс президента України.

“Члени Ради національної безпеки і оборони України розглянули в установленому порядку пропозиції суб’єктів внесення, визначених ст.5 закону України” Про санкції “, щодо застосування обмежувальних заходів (санкцій). За результатами розгляду більшістю членів РНБО України рішення про застосування, скасування та внесення змін в обмежувальні заходи (санкції) прийнято “, – йдеться в повідомленні.

Зазначеним рішенням серед іншого передбачається застосування санкцій щодо російських соціальних мереж та інтернет-сервісів, зокрема “Mail.ru”, “ВКонтакте”, “Однокласники” та інших.

Як зазначається, для введення в дію прийнятого рішення відповідний проект указу президента переданий в Офіс президента України.