Ти знаєш відповідь? Якби щоранку тобі давали $8640. Що б ти зробив?…

  • Щоранку, коли ти прокидаєшся, тобі дають 86400 доларів з єдиною умовою, щоб ти всі їх витратив упродовж дня, невикористаний залишок у тебе забирають, коли ти вирушаєш спати, – це такий подарунок, але гра може закінчитися будь-якої миті. Запитання: що б ти зробив із грошима?

Він відповів, що витратив би кожен долар на власне задоволення і на те, щоб накупити купу подарунків тим, кого любить. Він би використав кожен цент із цього чарівного банку, щоб привнести щастя у своє життя та життя оточуючих, “навіть тих, кого я не знаю, бо не впевнений, що зумів би витрачати на себе та близьких 86400 доларів на день; але до чого ти хилиш?”

  • Такий чарівний банк доступний кожному з нас – це час! Ріг достатку, з якого постійно течуть секунди… Щоранку, прокидаючись, ми отримуємо кредит у розмірі 86400 секунд життя на день, і, коли ми засинаємо ввечері, запас зникає, а що не було прожито за день – пропало. Щоранку чари починаються заново, нам знову дають кредит у 86400 секунд.

І ми граємо за правилом, обійти яке неможливо: банк може закрити рахунок будь-якої миті без попередження; життя може зупинитися будь-якої секунди. Що ми робимо з нашими щоденними 86400 секундами? А секунда життя важливіша за долар, правда ж?..+

Марк Леві
“Між Небом і Землею