Путін програв Зеленському та “впав” в очах росіян у День Перемоги – “Сказав, як Гітлер”

У мережі порівняли промову Путіна та Зеленського до Дня Перемоги

Президенти Володимир Зеленський та Володимир Путін звернулися до свого народу в День Перемоги, 9 травня. Їх посил виявився практично протилежним. Для порівняння видання “Настоящее время” опублікувало відео на сторінці в соціальній мережі Twitter.

Пише http://www.replikanews.org

Так, Путін читав свою промову з аркуша, а його слова повністю відповідали концепту агресивного “побєдобесія”.

Зеленський ж виступав без підказок і закликав вшанувати пам’ять загиблих воїнів. До того ж, український лідер закликав громадян бути єдиними та пам’ятати про війну на Донбасі й Криму.

Володимир Зеленський, скріншот Twitter

У свою чергу, користувачі мережі почали бурхливо обговорювати звернення двох президентів. Також були деякі росіяни, яким не сподобалася промова Володимира Путіна.

“Розумний президент скаже, що війною не можна пишатися і треба пам’ятати померлих на війні, як нещасних, кого змушували вбивати, і вселяли що треба вбивати. Путін так не сказав – Путін сказав як Гітлер”, “27 000 000 поклали на вівтар перемоги. Пишаємося і святкуємо і можемо повторити. Якщо б 100 000 000 поклали – ще більше б пишалися і святкували? А всі інші країни кажуть – НІКОЛИ БІЛЬШЕ!”, “Стіна у Путіна облупилася, мало того що новоділ так ще й сиплеться. Там від цього Вічного Вогню давно нічого не залишилося. Та й від Червоної Площі. Один муляж”, “Перше, що кидається в очі, що наш Щирий Головний Патріот читає з папірця, ганьба!!!!А також ще, він хоче пісяти чи йому припікає? Що він межуется? Або снайпера боїться?”, “Господи, а без папірця ніяк? Виглядає як непідготовлений до уроку школяр, який очей від конспекту відірвати не може”, – прокоментували юзери.

Коментарі, скріншот Twitter
Коментарі, скріншот Twitter
Коментарі, скріншот Twitter