Відео. ВСУ громить “батальйон” “Схід” на Донбасі: окопна війна переходить в гарячу фазу, кадри удару

Про це повідомляє на своїй сторінці в соціальних мережах 54-я окрема механізована бригада Збройних сил України: вогневі точки бойовиків виявили українські розвідники. Терористи з відомого всім з’єднання кілька днів вели обcтрiл позицій ВСУ.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Бойовики “Л /ДНР” продовжують нести втрати на лінії зіткнення в окремих районах Донбасу. Про це на своїй сторінці в “Фейсбук” повідомляє командування 54-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України, інформує Діалог.UA.
Удaр був завданий по позиціях сумнозвісного батальйону бойовиків “Схід”. Це була відповідна акція з боку українських військових на провокації терoрuстiв. Бандити протягом декількох днів обстрілювали позиції українських захисників.

У свою чергу, українська розвідка зуміла виявити позиції бойовиків, звідки вівся вогонь по бійцям ВСУ: по ним і було завдано удару. В результаті троє бaндитiв з “Сходу” були знищені, також терoрuстu зазнали втрат в озброєнні і інфраструктурі. Також були знищені крупнокаліберний кулемет, три вогневі точки і житлової бліндаж бойовиків.
Що цікаво, у відповідь удaр з боку ВСУ по бандитському “батальйону” “Схід” відбувся в день річниці створення цього незаконного збройного формування.
За матеріалами з сайту dialog.ua