lмyнoлoги cтвeрджyють, що “yхaнcький вiрyс” здeбiльшoгo oминaє людей, які в дитинстві пeрeхвoрiли на…

Лікар заявив, що повідомлення про те, що протитуберкульозна вакцина БЦЖ в певній мірі може захищати від коронавірусу, є міфом.

Пише https://www.bn24.biz.ua

Апетит уханьської зарази щодня шокує, тому що поки не знайшли “протиотруту”. Станом на ранок четверга, 9 квітня, у світі зареєстрували 1 484 811 випадків зараження коронавірусом. Ковід-19 вбив 88 538 осіб. Змогли вирватися з лап злої хвороби всього 329 876 осіб.

Але статистика показує, що щеплені або ті, хто перехворів на вітрянку і кір мають певний ступінь захисту від коронавірусу, заявив російський лікар-імунолог, кандидат медичних наук Олексій Попович, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

За його словами, імунітет таких людей по відношенню до коронавірусу міцніший.

При цьому лікар наголосив, що це не означає, що їм не треба бути обережними і не захищати себе.

Те, який у людини імунітет від коронавірусу, залежить від генетики і способу життя. Якщо у пацієнта немає хронічних захворювань, то він легше переносить зараження, додав Попович.

Імунолог звернув увагу і на те, що є певні фактори, що впливають на імунітет. Це недосипання, недоїдання і постійний стрес.

Також Попович заявив, що повідомлення ЗМІ про те, що протитуберкульозна вакцина БЦЖ захищає від коронавірусу, є міфом. Жодного наукового підтвердження цьому немає, все це поки гіпотеза