ТЕРМІНОВА НОВИНА ! ДБР повідомило Чорновол про підозру у вбивстві: що відомо

Державне бюро розслідувань після обшуку 10 квітня повідомило колишній народній депутатці Тетяні Чорновол про підозру в умисному вбивстві у результаті підпалу офісу “Партії регіонів” у 2014 році.

Пише https://world-news.video

Про це повідомляє пресслужба ДБР

“Слідчі ДБР повідомили про підозру народній депутатці України VIII скликання. Її підозрюють в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині, вчиненому за попередньою змовою групою осіб способом, небезпечним для життя багатьох осіб”, – сказано в повідомленні.

У бюро повідомили, що 18 лютого 2014 Чорновол керувала діями групи осіб і безпосередньо брала участь у підпалі будинку на вулиці Липській у центрі Києва, в якому розташовувався офіс однієї з політичних партій.

“У результаті пожежі загинув працівник 1948 року народження, який перебував у приміщенні партійного офісу”, – відзначили в повідомленні.

Також у ДБР розповіли, що провели обшуки в будинку ексдепутатки, під час якого вилучили речі, “які мають доказове значення для розслідування, предмети з ознаками холодної та вогнепальної зброї, патрони”.