“Зустрінемось у наших лікарнях” Гoлoвний лiкap “Клiнiки Бiлякa” терміново звернувся до уряду. “Ось вам і наша медицина”

У відеоролику він зазначив, що вірус не обирає кого вражати, він не встановлює різниці між соціальними верствами населення.

Пише https://shocked.news

Біляк також нaгoлocив, щo нacтaли тi чacи, кoли “Тi, щo нищили мeдицину i були впeвнeнi в лiкувaннi в зapубiжниx клiнiкax! Тi, xтo кpичaв – ми з нapoдoм! Тeпep, дiйcнo, з ним зуcтpiнeтecь в нaшиx лiкapняx!”

Ті, що нищили медицину і були впевнені в лікуванні в зарубіжних клініках! Ті, хто кричав – ми з народом ! Тепер, дійсно, з ним зустрінетесь в наших лікарнях!

Gepostet von Я підтримую НАБУ am Donnerstag, 19. März 2020

“Зараз чую, що багато людей закупили собі додому наркозні дихальні апарати, щоб якщо що їхати в лікарню зі своїм. Ось та ситуація, на яку не розраховував на народ України, ні ті можновладці, котрі дбають тільки про себе. Ось вам і наша українська медицина”, – підсумував лікар.

Зазначимо, всього в Україні (на 19 березня) зафіксовано вже 18 випадків інфікування коронавірусом, два з яких – летальні.

Також раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що незабаром у нашій країні буде необхідний запас тестів для проведення діагностики коронавірусу у мільйони людей.