Жінка перетворила своє життя на кошмар лише одним кліком. КУДИ ж вона клацнула?

Соціальні мережі та інтернет загалом здатні не тільки допомагати людині, а й руйнувати її життя.

Ця мати, чиє ім’я не розголошується, переконалася в цьому на своєму сумному досвіді.
Щоб уберегти свою дитину від неприємностей, кожен з батьків зобов’язаний прочитати цю статтю.

Уявіть, ви сидите у Facebook і отримуєте запит у друзі від незнайомої людини.

Спільних друзів у вас немає, але фотографія профілю начебто розташовує до себе. Нічого ж не трапиться, якщо на одного друга в соцмережі у вас стане більше?

Ви не замислюєтеся про скоєне ні на секунду. Але уявіть собі – ваша дочка йде в перший клас. Крихітка готується до цього дня, приміряючи всілякі вбрання, новеньку шкільну форму. Ви плетете їй косички, зав’язуючи на них бантики, вибираєте взуття.

Коли дівчинка до свята зібрана, ви неодмінно постите фотографію. Внизу підписуєте: “Що за день! Не віриться, що моє малятко так виросло!”

Потім прив’язуєте до посту посилання з адресою школи. Пара кліків. Але наслідки ось-ось перетворять ваше життя на повний кошмар.

Таємничий незнайомець, якого ви нещодавно додали в друзі, зберігає фотографію дівчинки до себе на комп’ютер, розсилаючи її іншим “таємничим незнайомцям” по всьому світу.
Підписує: “Свіжа кров, слов’янка. Близько шести років! Усього за 5000 доларів!”

Усе відбувається поза вашим відома. Просто одного разу, приїхавши до школи до доньки, ви її там не знайдете.

Почнеться паніка, ви стрімголов оббігатимете всіх учителів, порвете телефони, зателефонуєте в поліцію, в усі лікарні. Ви будете готові на все, щоб знову обійняти свою дитину.

Нарешті ви зрозумієте, що все марно. Напевно, краще не знати, що трапилося з тією малечею. Просто не додавайте незнайомців у друзі!

Краще мати менше “друзів” у соціальних мережах, ніж усе життя сумувати про зниклу безвісти доньку. Пам’ятайте про це попередження! Відхиляйте всі заявки в друзі від людей, яких ви не знаєте і ніколи не бачили. Не постіть дитячі фотографії. Навіть якщо вам дуже хочеться.