Наречена зі своїм нареченим кинули букет у річку. Але ніхто з гостів і подумати не міг, що станеться через декілька секунд… (ВІДЕО)

Всі гості стали дивитися, куди ж упали квіти, як раптом звернули уvагу: у кри жаній воді тоnув чоловік, а дівчинка років 9-и безпорадно стояла поруч. Виявилося, що батько і дочка провалилися під лід разом, але чоловік зміг виштовхнути дитину і наказав їй відійти подалі. Дівчинка в жа ху металася по берегу, але нічого не могла зробити. Побачивши на мосту веселу весільну компанію, дівчинка стала відчайдушно кликати на допо могу. Гості, незважаючи на святковий настрій, тут же зрозуміли, що потрібно робити,і вже через кілька хв илин потопаючий грівся в теплій машині.

Віддихавшись, врятований пояснив, що вирішив прогулятися з дочкою уздовж річки. Дівчинка загралася і випадково провалилася в крижану воду. Батько кинувся до неї на допомогу, але крихкий лід не витримав його ваги, і чоловік пров алився сам. Ось таке тра гічн ий і одночасно щасливий початок сімейного життя! Початок спільного життя співпав з порятунком людського життя: це чудовий заділ на майбутнє! Молодці! Дай Бог їм довгого і щасливого сімейного життя!Джерело