“ЖЕРТИ ЩО БУДЕМО?” – ЛУКАШЕНКО РОЗНІС НАРАДУ ЗА ПИТАННЯ ПРО КАРАНТИН

Лукашенко оцінив пропозиції ввести карантин у Білорусі

Президент Білорусії Олександр Лукашенко жорстко відповів на питання про можливість введення карантину через коронавіруса в країні. Коли у багатьох країнах уже давно введено карантинні обмеження через свирепствования коронавіруса, в Білорусії ніби продовжують робити вигляд, що нічого не відбувається. Цю теорію в черговий раз підтвердив президент країни.

Пише http://info-life.in.ua

“Як у нас тут просторікують колом: карантин, комендантська година. Це найпростіше, це ми зробимо протягом доби. Але жерти що будемо?” – голосно заявив Лукашенко під час наради про постачання нафти в країну.

За словами президента Білорусі, зараз замість карантину потрібно зосередитись на економічних проблемах, а також на посівної кампанії, яка ось-ось стартує. Також Лукашенко зазначив, що вже зараз багато говорять про можливу нестачу продуктів харчування з-за пандемії коронавіруса. Тому в Білорусії пріоритетним завданням має стати продовольча безпека країни. “Нафта нафтою, але її на стіл не подаси, а питання продовольства, як я вже сказав, стоїть гостро”,   заявив Лукашенко.