«Зате в парки не можна»: у Житомирі люди масово кинулися до церкви, незважаючи на заборону, кадри

Парафіяни в Житомирі 7 квітня зібралися біля храму УПЦ МП, попри карантин

Як передає Politeka.net, відповідне фото опублікував на своїй сторінці в Facebook місцевий житель Владислав Малиновський.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

На кадрах видно, як велика кількість вірян, попри карантин, попрямували до церкви на свято Благовіщення.

У підписі до світлини автор зазначив, що митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим ризикує повторити долю настоятеля Києво-Печерської Лаври владики Павла, який разом вже заразився вірусом через ігнорування карантину.ЧИТАЙТЕ:

  • Доля обділила Юлю розумом і талантами, зате щедро обдарувала красою. Вчилася вона з нами до 9 класу, а потім вступила до ПТУ, що неймовірно обрадувало усіх наших вчителів і навіть директора. А тепер ця двіюшниця на вечорі зустрічі випускників усім нам втерла носа
  • “Доведеться міняти традиції.” Зеленський терміново звернувся до українців. Так ще не святкували
  • Так ще не святкували! Зеленський терміново звернувся до українців. Доведеться міняти свої традиції

Подібна ситуація склалася і на території Вільского (Російського) кладовища у Житомирі.

Користувачі мережі досить негативно відреагували на такі кадри.

«Бізнес! І нічого крім бізнесу», «Чому поліція не приїжджає і не закриває?», «Хтось повинен відповідати за цей зомбі-апокаліпсис.», «Никодиму грошей мало, а тут ще й влада зі своїм карантином.»Терміново йдіть до церкви, давайте пожертви, треба будиночок добудувати владики !!!»,» Зате спорт на майданчику і парки не можна», «Природний відбір — не вигадка, він усім роздасть по заслугах», — писали в мережі.

Зазначимо, що карантин триватиме до 24 квітня, контроль за дотриманням якого будуть здійснювати поліцейські, військові, представники нацгвардії і працівники державних установ МОЗ.