Зеленський В Шоці! Вони Приховували Це – Ситуація Вийшла З Під Контролю. Пальчевському Кінець

Приватна клініка Eurolab відомого бізнесмена Андрія Пальчевського приховала від санітарних служб інформацію щонайменше про 4 позитивні результати тестів на коронавірус.

Пише https://puer.org.ua

Як повідомляють джерела OBOZREVATEL у правоохоронних органах, їх здали четверо українців після нещодавних відвідин Куршевеля.

За даними нашого співрозмовника, станом на 23 березня, троє з чотирьох пацієнтів знаходяться в реанімаційному відділенні Олександрівської лікарні, їх життєдіяльність підтримується апаратами штучного дихання.

“Формально, тести відправили на повторне дослідження до Німеччини, і вони там дали очікувано позитивний результат. Щоправда, німці відправили відповідь не лише до Eurolab, але й санітарним службам нашої держави. Тому тепер до Пальчевського багато запитань, адже ці всі селебрітіс, вони публічні і не бідні люди, у них охоронці, водії, прислуга, діти, і поки Eurolab протягом 4-х днів приховував дані тестів, чимало людей заражались. Тепер треба перевіряти десятки людей. Ситуація критична”, –зазначили співрозмовники.

Зазначимо, в свою чергу, міністерство охорони здоров’я України буде відкликати ліцензії у лабораторій, в тому числі приватних, які не будуть звітувати про проведені дослідження на коронавірус, згідно із встановленою формою.

Про це зазначив заступник Міністра охорони здоров’я, Головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час онлайн-брифінгу, передає пресслужба МОЗ.

“Є вимога до приватних лабораторій передавати перші п’ять позитивних і 10 негативних зразків в національну лабораторію для підтвердження. В цей час вони зобов’язані звітувати за встановленою формою. У разі порушення МОЗ ініціюватиме відкликання ліцензії”, – сказав Ляшко.

Міністерство охорони здоров’я спільно з Державною митною службою, Міністерством фінансів і Мінекономіки розробило проєкт постанови з переліком товарів, робіт і послуг, які будуть закуповуватися поза рамками закону про державні закупівлі.

Окрім того, ми вже нещодавно повідомляли, що з’явилася інформація про те, що в клініці Eurolab, власником якої є популярний ведучий і претендент на пост мера Києва Андрій Пальчевський, експрес-тести на коронавірус коштують 1561 гривню, при закупівлі їх в 135 гривень.

Кореспондент Vesti.ua з’їздив в клініку і підтверджує – тести дійсно стоять 1561 гривню. Самих тестів в клініці зараз немає. Будуть в п’ятницю, пройти тест можна буде в порядку живої черги.

Як після цього вірити словам Пальчевського про “злодюг” і “мародерів” у владі – думайте самі, пише телеграм-канал Клименко тайм.

Також, кореспондент Vesti.ua на місці передає, що в клініці Eurolab є експрес-тести на виявлення коронавірусу… Увага. За 16 000 тисяч гривень.

Така ціна обумовлена тим, що сам тест відправляється на перевірку до Німеччини.

Капіталізм під час чуми, резюмує телеграм канал Клименко – тайм.

Українці ж просять президента розібратись з цими всіма фактами.