Зеленський підписав важливий для автомобілістів закон! Що зміниться?

Президент Володимир Зеленський підписав закон (№2809), яким виключено з Кодексу про адміністративні правопорушення норми про штрафні бали за порушення правил дорожнього руху, зафіксованих в автоматичному режимі.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Про це повідомляється на сайті парламенту в стадіях проходження документа, який повернутий з підписом глави держави 7 травня. Закон вступає в силу з дня, наступного за днем ​​його опублікування, передає ubr.ua.

На даний момент кожному українцеві, який має водійські права, на початку кожного року нараховується 150 балів. У міру фіксації правопорушень в авторежимі від загального числа балів порушника віднімається кількість штрафних балів, передбачених відповідною статтею. Коли бали закінчуються, водія штрафують. Після вступу в силу нового закону за все порушення доведеться платити грошима.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала даний законопроект 24 квітня відразу в двох читаннях – 318 і 302 “за” відповідно. Автори документа керувалися міжнародною практикою, яка ще більше посилює відповідальність водіїв.