Щoйнo ! 20:40… “Мене всі відговорювали цього не робити, але це мій обов’язок”, – Пyтiн звeрнyвcя до українців з несподіваними словами

Президент Росії Володимир Путін направив вітальні послання народам України і Грузії, а також інших держав з нагоди 75-ї річниці перемоги у Другій світовій війні.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

У ньому він згадав президентів декількох країн, водночас проігнорував українського президента Володимира Зеленського, бо той нібито “вийшов із довіри” російського лідера. Про це повідомляє сайт Кремля.

“Священний обов’язок нинішніх поколінь – навіки зберегти пам’ять про тих, хто ціною незліченних жертв і поневірянь відстояв свободу рідної землі, оточити увагою і турботою наших дорогих ветеранів”, – заявив глава РФ.

Він передав всім ветеранам війни, “партизанам і трудівникам тилу щирі слова подяки”, а також побажав доброго здоров’я, щастя, благополуччя та довгих років життя.

Крім цього, аналогічне звернення він адресував також лідерам і громадянам Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Казахстану, Киргизії, Молдавії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Абхазії, Південній Осетії.

У вітальному посланні Путін окремо звернувся до прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона, президентів США Дональда Трампа і Франції Еммануеля Макрона. Натомість вітання глави РФ не адресувалося президентам, а тільки народам Грузії і України.