ЗЕЛЕНСЬКОМУ ТА ШМИГАЛЮ ЗРОБИЛИ ТЕСТ НА КОРОНАВІРУС…

Зеленського та Шмигаля перевірили на коронавірус

Президенту України Володимиру Зеленському та прем’єр-міністру Денису Шмыгалю зробили тестування на коронавирусную інфекцію. Про це розповів заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко в інтерв’ю “Українській правді”.

Пише http://info-life.in.ua

Тестування провели після того, як коронавірус виявили у народного депутата Сергія Шахова, який в тому числі перебував на засіданні у Верховній Раді з членами Кабінету міністрів і главою держави.

“Всі, хто з депутатом там перетинався, всім зробили тестування. В тому числі прем’єр-міністру. …І президенту зробили, керівника Офісу, заступникам зробили. Я поясню: треба було зробити тестування, тому що це були контактні особи, які контактували з одним з перших випадків в Києві, яким був депутат Шахов”, – сказав Тимошенко.

Відомо, що перших осіб держави перевірили на коронавірус за допомогою ПЛР-тестування.

“Якщо б у нас підтвердилося з кимось – вже були б інші заходи безпеки карантину”, – наголосив заступник голови Офісу президента.

Тимошенко розповів, що на випадок, якщо президент Володимир Зеленський захворіє коронавірусом, вже розроблений протокол.

“…Але зрозуміло ж, що виконуючого обов’язки немає. Ну, може там спікер Ради може виконувати обов’язки. Але президент завжди на зв’язку, тому, я думаю, що якщо, не дай бог, щось, робота буде відбуватися в телефонному режимі”, – сказав він.