Запроданка Повалій Після Повернення В Україну Показала Своє «Укриття» Від Коронавіруса: «Нічого Собі»

Українська співачка Таїсія Повалій, яка втекла в  Росію, після оголошення пандемії коронавіруса, повернулася на батьківщину

Пише https://puer.org.ua

55-річна артистка закрилася у своєму особняку на карантині і нікуди не виходить. Однак вона постійно ділиться зі своїми фанатами новими фотографіями і відео, які розміщує на своїй сторінці в Instagram, передає  Politeka.net. (Щоб переглянути відео, доскролльте сторінку до кінця).

Так, на новому відео, Повалій показала, як вона висловилася «своє гніздечко».

«Ділюся з вами частинкою свого домашнього затишку!
Дуже подобається мені колонада, побудована 20 років тому після приїзду з прекрасною Греції, так надихнула нас ця чарівна країна, що й будинки пофарбували у біло-блакитний колір! Поставила вази, лавки, та ще мріяла завісити арки повітряними завісами!». — написала артистка і додала, що  відеозйомку проводив її чоловік, поки вона милувалася краєвидами з вікна. 

У коментарях користувачі соцмереж не залишилися байдужими і почали нахвалювати похвалили співачку за її гарний смак.

«Нічого собі»,«Так гарно і дуже затишно..   І правда, буде дуже гармонійно», «Таечка,у вас прекрасний двір,прекасный будинок і ваша сім’я приголомшлива!!! Будьте здорові і щасливі любимоспасибі що діліться такою красоюнам дуже подобається», «Краса затишно і вишуканоА ми Вам свої частинки тепла))) по-моєму, прекрасний теплообмін кохаю», — пишуть люди.