Вилікувалася від коронавірусу! Перша леді вразила заявою. Дуже важко

Дружина прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо, Софі Грегуар одужала від коронавірусної інфекції, з якою вона прилетіла з Лондона раніше в цьому місяці.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Так, за словами Софі, її самопочуття сильно покращало, а її лікар заявив, що дружина канадського лідера вже повністю здорова. У своєму пості в соцмережі перша леді країни подякувала небайдужим фолловерам за підтримку в складний для неї час.

“Зараз складні часи. Я знаю, як важко бути наодинці, адже ми всі соціальні істоти, включаючи мене. Але те, що ми збільшуємо фізичну відстань, не означає, що ми повинні робити те ж на емоційному рівні. Від соцмереж до простого телефонного дзвінка – існує дуже багато способів залишатися на зв’язку і фактично поглиблювати наші відносини на відстані “, – написала Софі.

“Я твердо вірю, що наука і співчуття допоможуть подолати цю кризу. Це означає слухати і слідувати медичним протоколам і залишатися вдома весь час”, – додала перша леді Канади.

Варто відзначити, що за останніми даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, в Канаді коронавірусом заражені 4,018 осіб. Померли 39 громадян.