“Замкнулася в собі і горювала кілька місяців”: Зірка “Сватів” втратила сина. Моторошна трагедія

Людмила Артем’єва – виконавиця однієї з головних ролей в серіалі “Свати” і одна з тих, без кого серіал вже не був би тим самим. За шість сезонів, в яких актриса жила в ролі Ольги Ковальової, глядачі встигли її не просто полюбити, а поріднитися з нею.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Разом із Тетяною Кравченко, Федором Добронравовим, Анною Кошмал та іншими улюбленими акторами Людмила Артем’єва увійшла у кожен дім, де з нетерпінням чекали кожної нової серії серіалу “Свати”.

Під час зйомок шостого сезону серіалу “Свати” Артем’єва заявила, що йде в декрет. Спочатку продюсери це сприйняли як вдалий жарт 49-річної актриси. Однак виявилося, що “Ольга Миколаївна” дійсно вагітна від свого молодого чоловіка. Пара чекала на хлопчика. Артем’єва пообіцяла колегам довго не засиджуватися в декреті і після пологів повернутися на знімальний майданчик.

Проте щось пішло не так. В один із днів Людмилі Артем’євій стало погано. Швидка допомога ледь встигла довезти її до лікарні. Жінку зуміли врятувати, однак свого не народженого сина вона втратила.

Кілька місяців вона не могла вийти зі свого горя. Актриса замкнулася в собі і нікого не хотіла бачити. Проте поступово її сильний характер здобув перемогу, і Артем’єва змогла себе опанувати. Вони, як і раніше, живуть із чоловіком і все ще сподіваються на диво.