Закрити! Уряд ввів жорсткіші обмеження! Ще 10 пунктів!

Кабінет міністрів України тимчасово закрив ще 10 пунктів пропуску на кордоні з Польщею, Румунією, Молдовою через карантин у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Пише http://globalpres.co

Таке рішення уряд ухвалив на засіданні 15 квітня. Як пояснив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ході засідання, на цих КПП вже зменшився потік українців. Тому, за його словами, на час карантину, їх можна закривати.

“Фактично закриваємо +10 пунктів пропуску на кордоні, щоб мінімізувати повідомлення. Там вже максимально знизився потік наших громадян. Ці пункти пропуску можна закривати на час проведення карантинних заходів”, – зазначив Шмигаль.

Йдеться про КПП Устилуг, Смільниця, Грушів, Угринів, Солотвино, Кельменці, Бронниця, Сокиряни, Паланка, Нові Трояни.

Народний депутат з фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко у своєму каналі в Telegram опублікував повний список КПП, закритих на кордонах України через карантин.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні у зв’язку з посиленням карантину через пандемію коронавірусу залишать лише 21 контрольно-пропускний пункт на кордоні.

Також ввели заборону на пересування понад двох осіб разом. Деталі глава уряду розкрив у своєму відеозверненні у п’ятницю, 3 квітня, яке було опубліковане в Telegram-каналі