Зайшов сьогодні до церкви поставити кілька свічок. Вітаю продавця тих свічок з Різдвом Христовим. А він мені відповідає…

Подаємо мовою оригіналу: Зайшов до церкви, щоб поставити кілька свічок. Продає ці свічки молодий чоловік у сутані і з бородою. Ну я його вітаю зі святом, з Різдвом Христовим. А він мені відповідає – Христос ще не народився, він 6 січня народиться.

Ну я на нього дивлюся з цікавістю і питаю, а якого числа ми святкуємо Новий рік і на честь якої події ми вважаємо, що настає саме 2024 рік??? Бородатий у рясі, бадьоро відповідає, що ми святкуємо 2024 рік від РІЗДВСТВА ХРИСТОВОГО.

Ну я абсолютно логічно його запитую, а як же ви відзначаєте Новий 2024 рік від народження Христа, якщо Христос за вашими словами ще не народився, а народиться тільки через 6 днів??? Ви ж, кажу йому, не відзначаєте своє день народження і день народження дітей своїх до того, як вони народилися.

Та я за всю історію людства не знаю жодного випадку, що б людина відзначала своє народження за шість днів до того, як народилася)). Де ж ваша логіка? Чому ви не святкуєте Різдво разом з усім Світом???? Бородатий насупився, обізвав мене сектантом і втік)))…

З РІЗДВОМ, друзі)))…

Oleg Khvoshchevsky м. Одеса