Як позбутися негативної енергетики, безгрошів’я та невдач за допомогою віника

Хочете дізнатися, як позбутися накопиченої негативної енергії? Для цього не потрібно звертатися до шаманів і проводити складні обряди! Все, що вам потрібно – провести прибирання в потрібний день. У минулі століття віники і мітли мали сакральне значення. Їх використовували не тільки для очищення оселі, а й для захисту від неприємностей і для залучення матеріального благополуччя. Існували навіть спеціальні обряди, в яких відігравали важливу роль саме віники.

Як позбутися негативної енергетики, безгрошів’я та невдач за допомогою віника


Як за допомогою мітли позбутися негативної енергії
Щоб очистити оселю не тільки від сміття, а й від усього негативного, підметіть житло віником на убутний місяць. Мітите у напрямку до порога. Оскільки двері здавна вважаються кордоном між реальним і потойбічним світом, саме там потрібно зосередити сміття.

Усе, що ви зметете з підлоги, потрібно зібрати в совок, потім перекласти в пакет і відразу вийти за двері. У цей момент потрібно вимовити: “Сміття до сміття, добро до добра. Чужого зла не треба, відправляю туди, звідки прийшло”. Після цього викиньте пакет і віник, потім повертайтеся назад, але не озирайтеся.

Як вкрасти удачу за допомогою мітли
Звичай прийшов до нас із давніх часів. З його допомогою крали удачу в тих, кого вважали багатшим і процвітаючим. Щоб отримати позитивну енергію іншої людини, потрібно взяти віник і прийти з ним до будинку того, кому ви заздрите. Підмітайте біля входу в житло, але кажіть при цьому: “Вашу удачу собі забираю”.

Те, що ви наметете біля порога, потрібно зібрати в пакет і взяти із собою. Удома викиньте сміття у відро для сміття і залиште на ніч. Після цього можете позбутися пакета.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Потойбічне поруч, або чому не можна спати ногами в бік дверей

Коли прибирати в домі, щоб розбагатіти
Раніше люди знали, що підмітати в оселі потрібно тільки в певні дні тижня. Це дасть змогу залучити багатство:

прибиратися в понеділок вважається поганим звичаєм, оскільки це тільки провокує зайві витрати;
якщо підмести підлогу у вівторок, то ви зможете знайти гроші. Можливо, ви виявите заначку, про яку вже забули, або несподівано знайдете загублений кимось гаманець;
прибирання в середу пророкує удачу в справах. Якщо ви хочете розвивати бізнес, то робіть його саме в цей день тижня;
четвер вважається хорошим днем для підмітання підлоги. Віником ви вимітаєте відсутність грошей. Не забудьте прочинити вікна, щоб негативна енергія повністю покинула ваш дім;
прибирання в п’ятницю може привернути втрату грошових коштів;
у суботу ви закликаєте багатство;
прибирати в неділю – до труднощів у справах.