“Ви хочете правди?” – Венедіктова відреагувала на протести під її будинком

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова прокоментувала ситуацію, яка виникла 27 квітня, коли ініціативна група “Хто замовив Катю Гадзюк?” організувала протести під Офісом Президента та будинком самої Венедіктової. Вона не вважає учасників акції правозахисниками та запитує їх, чи вони дійсно хочуть правди.

Пише https://vsns.co.ua

Свою реакцію на події 27 квітня, пов’язані зі справою про вбивство Катерини Гандзюк, Ірина Венедіктова оприлюднила у фейсбуці.

Реакція Венедіктової на протести 27 квітня

Генеральний прокурор не вважає учасників протестів правозахисниками та дивується, чому активісти не довіряють слідству, прокуратурі та суду.

“Правозахисники не приходять волати на дитячі майданчики, не плюють в пісочниці, не лякають пенсіонерів. Правозахисники – це зовсім про інше”– написала Венедіктова.

Вона звернула увагу на те, що слідство тривало два роки, у справі – 55 томів, а слідчих та прокурорів у ній – “в рази більше, ніж кількість осіб із фаєрами”. 

“Ви хочете правди? Почався процес ознайомлення з матеріалами слідства”, – підсумувала свій пост очільниця Офісу генпрокурора.

За матеріалами з сайту 24tv.ua