Ви будете здивовані коли це дізнаєтеся! Відомо яка частина курки вважається найшкідливішою. Її не рекомендують вживати взагалі..

Не жирне, дієтичне м’ясо курки віддавна цінилось та було дуже популярним. Курятина й по ціні недорога, та й варіантів приготування страв з неї дуже багато.

Та чи все у курятині таке корисне.

Чому курятина стала дуже популярною

Крім переваги у дешевизні та швидкості приготування, куряче м’ясо ще й низькокалорійне. В 100 г курятини міститься лише 110 калорій.

Сама корисна частина – куряча грудка. Її включають до раціону тих, хто слідкує за своєю вагою, та прагне схуднути.

Яка частина курятини найшкідливіша

Є багато любителів поласувати підсмаженою курячою шкіркою. Але від її поїдання краще взагалі відмовитись. Адже шкірка не містить ніяких вітамінів чи корисних речовин, зате має високий рівень холестерину, та жиру. В шкірці можуть залишатися залишки хлору та інші хімічні речовини.

Щоб тушка курки тривалий час мала товарний вигляд, саме шкурку можуть обробляти небезпечними компонентами.

Курячі крила нейтральні для споживання. Адже основна їх складова – шкіра та кістки. Для їх приготування використовується олія, спеції. Тому особливої користі тут немає.

Що споживати неприпустимо

Сама небезпечна частина в курці – хвостоподібна клиноподібна частина (гузка). В ній можуть міститись небезпечні бактерії та мікроорганізми. Після термічної обробки їх не залишиться, але користь цієї частини є сумнівною.

Оскільки внутрішні органи курки найчастіше уражаються різними паразитами, краще їх не споживати.

На жаль сучасні власники птахофабрик свідомо годують курей небезпечними хімікатами, щоб птахи швидше набирали вагу. Їх основне завдання – отримати прибуток, а наше – зберегти своє здоров’я.

Тому дуже важливо, перш ніж почати готувати курку, підготувати її.

Як правильно готувати курку

Курка буде поживною і корисною після термічної обробки.

Найкраще якщо ви просто відварите куряче м’ясо без солі та різних спецій. Але, зрозуміло, що такий корисний дієтичний варіант приготування не всім прийдеться до смаку.

Якщо при приготуванні курятини використовувати різноманітні спеції та олію, страва буде смачнішою, але при цьому дещо знизиться користь при її споживанні.Джерело