Добре одягнена літня мадам не дозволила сісти cօлдатy, який повернувся із фронту на декілька тижнів. Але те, що сталося далі просто безцінно..

Одного разу американський с0лдат, який служив на війні, повертався з фронту, де кілька тижнів йшли інтенсивні бої. Йому нарешті дали відпустку і він відправився на поїзді до Лондона. У поїзді було дуже тісно, тому с0лдат пройшов через весь поїзд, щоб знайти вільне місце. Єдине незайняте місце, було поруч з добре одягненою літньою дамою, але на ньому сиділа її маленька собака. Стомлений війною с0лдат попросив: «Будь ласка, мем, чи можу я сісти на це місце?»

Англійка подивилася на с0лдата, принюхався до нього і сказав: «Ви, американці, такий грубий тип людей. Хіба ви не бачите, що моя маленька Фіфі зайняла це місце? С0лдат пішов, вирішивши пошукати собі інше місце, але, пройшовши весь поїзд, так нічого і не знайшов, тому повернувся до жінки з собакою. Він знову попросив: «будь ласка, леді, можу я тут присісти? Я дуже втомився». Англійка зморщила ніс і фиркнула: «Ви, американці! Ви не тільки грубіяни, але ви і дуже зарозумілі!»

Солдат нічого не сказав: він нахилився, взяв маленьку собачку, викинув її у вікно поїзда і сів на вільне місце. Жінка верещала, лаялась і зажадала, щоб хтось захистив її і покарав с0лдата. Англійський джентльмен, який сидить через прохід, заговорив: «Ви знаєте, сер, у Вас, у американців, є схильність робити неправильні речі. Ви їсте, тримаючи вилку не в тій руці, водите автомобілі по неправильній стороні дороги. А тепер, сер, ви викинули не ту тварину в вікно».Джерело