Введення надзвичайного стану в Україні! На засіданні РНБО розглядається доля країни

На засіданні Ради нацбезпеки у вівторок, 17 березня, розглянуть введення в Україні надзвичайного стану.

Пише http://globalpres.co

Президент Володимир Зеленський призначив на вівторок, 17 березня, екстрене засідання РНБО в зв’язку з пандемією коронавируса, пише в понеділок, 16 березня, ZN.ua з посиланням на свої джерела.

За даними ЗМІ, отриманим від високопоставленого джерела в Кабміні, на Банковій пройшло розширене нараду з коронавірусів і зв’язаних з пандемією різноаспектній завдань, що виникають у зв’язку з карантинними заходами.

Нарадою керував президент Володимир Зеленський. Основними доповідачами були прем’єр-міністр Денис Шмигаль і секретар РНБО Олексій Данилов. У засіданні брали участь глави ОДА з усієї країни.

На завтрашньому засіданні РНБО будуть обговорювати введення в Україні надзвичайного стану, що вимагає подальшого затвердження парламентом.

Раніше ЗМІ повідомили, що Зеленський скликав членів Кабміну на термінове засідання щодо заходів з протидії пандемії коронавируса в Україні.

Відзначимо, завтра Верховна Рада планує розглянути шість питань, пов’язаних з коронавірусів, і призупинити пленарні засідання.

Як відомо, з 12 березня по террітріі України діє тритижневий карантин для профілактики поширення коронавируса.

Паралельно місцева влада великих міст вводять додаткові більш жорсткі заходи: обмежені пересування людей по місту, під забороною всі масові, культурні та спортивні заходи, працювати будуть лише аптеки, заправки і продуктові магазини.