“Впускають, але вже не випускають”: біля коронавірусного гуртожитку твориться немислиме. Встановили пости

Біля гуртожитку у Петропавлівській Борщагівці, де було зафіксовано випадок масового захворювання на Covid-19, встановлено контрольно-пропускний пункт, чергують правоохоронці і представники органів місцевого самоврядування.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Про це у коментарі Укрінформу повідомила працівник відділу комунікацій поліції Київщини Віталія Грохольська.

«Там встановлений контрольно-пропускний пункт, задіяні працівники поліції, працівники управлінь патрульної поліції, також представники органів місцевого самоврядування», – сказала Грохольська.

За її словами, поліцейські забезпечують публічний порядок по периметру гуртожитку.

«З гуртожитку не випускають людей, до гуртожитку – в разі нагальної потреби під розписку впускають, але вже не випускають цих людей. Грубих порушень карантину чи громадського порядку не допущено», – уточнила вона.

Як повідомляв Укрінформ, черговий випадок масового захворювання на коронавірус стався у гуртожитку у селі Петропавлівська Борщагівка по вул. Оксамитова, 18-А у Києво-Святошинському районі. Гуртожиток – 20-поверхова споруда, що належить приватному ВНЗ.

За попередніми оцінками, наразі там знаходиться 152 людини, переважно іноземні студенти. Захворіло 6 з них та комендант гуртожитку.