“Вірус виявився смертельним”. Пішов з життя екс-президент. “Підхопив в палаті”

У Чернівцях на 73-му році пішов з життя колишній президент чернівецької «Буковини» Василь Федорюк. Причиною смерті став коронавірус, жертвами якого в Україні вже стали 45 людей.

Пише http://www.replikanews.org

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook колишній футболіст ряду українських клубів, який також виступав в Росії і Узбекистані, а також екс-президент Професійної футбольної ліги (ПФЛ) Святослав Сирота. Також свої співчуття на офіційному сайті висловив і ФК «Буковина».

«У середині березня Василь Олександрович захворів стандартним грипом. Отримав ускладнення – одностороннє запалення легенів. Зрештою опинився в лікарні, в одній палаті з першим померлим від коронавируса, якому було 84 роки. Там і підхопив інфекцію, оскільки хворий з підозрою на вірус людина лежала в загальній палаті, поки не отримали його підтвердження. Чи стало це сусідство фатальним або були ще якісь причини, але факт залишився фактом – вірус для Василя Олександровича виявився смертельним », – пише на своїй сторінці в Facebook журналіст Василь Забродський.

Відзначимо, що Федорюк був президентом чернівецького клубу в 1993-1998 і 2007-2010 роках. Саме Василь Олександрович керував «Буковиною», коли команда востаннє, в 1994-му, виступала у вищому вітчизняному дивізіоні.

Відзначимо, що Чернівецька область займає друге місце після столиці України за кількістю хворих коронавірусів (247 людей), а також друге місце, після Івано-Франківської області, за кількістю померлих від небезпечної недуги (шість осіб).