“Будете ходити під себе і довго страждати!” Крик душі італійського патологоанатома про коронавірус вразив мережу

У мережі опублікували пост італійського патологоанатома, який розповів неприємні подробиці лікування від коронавірусу, мотивуючи людей дотримуватися карантину і заходів безпеки.

Пише https://world-news.video

Його опублікувала українська журналістка в Італії Маріанна Сороневич. За її словами, якщо комусь здадуться ці слова перебільшенням, то тільки тому, що епідемія ще набрала повну силу в його місті.

“”Я не можу сидіти вдома 40 днів…” – не хвилюйтеся, лікарі введуть вам у горлянку трубку, подібну до тієї, якою ви поливаєте город, а потім проштовхнуть її трахеєю вниз. Вам продуватимуть легені протягом 15 днів, а ви нерухомо лежатимете в ліжку. Самотній! Під легкою анестезією, з пневмонією і лихоманкою 39 градусів”, – зазначив патологоанатом.

Він наголосив, що у гіпотетичного пацієнта буде 15-20 днів, щоб дивитися тільки в стіну, тоді як йому ставитимуть крапельниці, мірятимуть тиск, температуру, насичуватимуть кров киснем.

“Вам братимуть кров не тільки з вен, а й з артерій, а вони розташовані набагато глибше і їх важче знайти. Ви будете ходити по великому під себе або, якщо встигнете, то в судно. Вам вставлятимуть катетер у сечовий міхур”, – описує лікар процес лікування.

Він зазначив, що у пацієнта з’являться пролежні, які можуть бути дуже глибокими – до кістки, а також вони смердять і болять.
Навіть коли пацієнта випишуть з лікарні, йому доведеться довго приймати ліки.

“У вас будуть тривалі запалення і довгі страждання. У гіршому випадку, ви можете заразитися якимись стійкими бактеріями, але це не важливо – вам усього 20 років, у вас є все життя для лікування. Приємної прогулянки!” – зазначив лікар.

Він також додав, що це все трапиться, якщо буде місце в лікарні і вільний апарат штучної вентиляції легенів.

“Тобто, якщо ви живете в Україні, а не в Італії, Іспанії чи Німеччині, в більшості випадків вас омине подібна доля, бо апаратів штучної вентиляції легенів просто на всіх не вистачить… Ви згаснете в ліжку в себе вдома”, – підсумува патологоанатом.

Пост викликав бурхливе обговорення в соцмережі, думки розділилися. Більшість вважає, що все ж потрібно дотримуватися карантину, ніж потім проходити жахливі процедури, а деякі вважають його перебільшеним.