Ветеран АТО: У військовому ліцеї в Кривому Розі виховують «мaлoрociв» (Відео)

У Криворізькому ліцеї з посиленою військовою та фізичною підготовкою використовуються методи виховання «малоросів». Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив ветеран АТО Олександр Гром.

Пише https://www.kardinal.pp.ua

На опублікованому відео майбутні курсанти з радістю називають себе «г … ном», марширують під пісню радянського рок-музиканта Цоя і розігрують сценки про дідівщину.

«Мы видим, как закладывается фундамент малоросства в головах будущих курсантов, будущих офицеров, будущих командиров, которые будут вести свои подразделения в бой. Или сдаваться врагу со всем вооружением», — написал ветеран.

Друзі, російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий Телеграм Канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам!Якщо Вам сподобалась публікація підпишіться на сторінку Сірого Кардинала у Facebook!