УВАГA! ВЛАДА ЙДЕ КAРДUНAЛЬНUЙ ВЧUНOК! В УКРАЇНІ ВUЯВЛEНO РOЗСAДНUК ЗAРAЖEННЯ

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав чиновників розробити пропозиції щодо повного закриття пасажирського руху через кордон , адже люди, які повертаються з-за кордону в Україну, стають джерелом зараження коронавируса в країні.

Пише http://info-life.in.ua

Вони масово завозять коронавірус в Україні. Цитує Шмигаль видання EJ

Пряма мова Шмигаль: «Пропонується розробити план щодо закриття кордонів з точки зору будь-яких пасажирських перевезень.

В цьому є нагальна потреба, тому що за останні тижні ми бачимо, що єдиним джерелом потрапляння коронавируса в Україні був потік громадян з-за кордону і цей потік триває

Це підсилює і збільшує кількість заражених цією інфекцією людей.

Пропонується міністерству інфраструктури, міністерству юстиції, міністерству внутрішніх справ, міністерству закордонних справ, профільним віце-прем’єр-міністрам розробити і невідкладно надати пропозиції щодо закриття кордонів України для будь-якого підкреслюю пасажирського сполучення або перетинання.

До кінця п’ятниці ми повинні зупинити будь-пасажирський рух через кордони України в обидві сторони. Прошу таку пропозицію розробити, опрацювати, узгодити і винести. Ми невідкладно зберемо позачергове засідання уряду, щоб ми це рішення затвердили ».

Деталі: Шмигаль додав, що в разі необхідності таке рішення винесуть на розгляд засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.