Увага! Попередьте Усіх! Українська Лікарка Назвала Абсолютно Нові Симптоми Коронавірусу

Крім «класичних» симптомів коронавірусу COVID-19, у пацієнтів спостерігаються ще й атипові симптоми, такі як втрата чутливості лицьового і трійчастого нервів.

Пише https://puer.org.ua

Про це розповіла OBOZREVATEL лікарка відділення терапії і геріатрії лікарні «Милосердя» в Тоскані, волонтер організації Червоний Хрест – українка Ольга Безсонова, яка вже кілька років працює в Пізі.

За її словами, до «класичних» симптомів коронавірусу можна віднести сухий кашель, температуру вище 37.5, часто навіть вище 38, яка погано збивається парацетамолом, в більш важких випадках – задишка і дихальна недостатність.

«Є ще атипові симптоми, які можуть виникати як поодиноко, так і разом з «класичними». Серед них аносмия (втрата нюху – ред.), втрата смакової чутливості, сльозотеча, фронтальний синусит, іноді втрата чутливості лицьового, трійчастого нервів: відчуття оніміння, поколювання або болю в ділянці обличчя, шиї», – зазначила українка.

Вона озвучила останні дані, за якими коронавірус може протікати безсимптомно у майже 20% людей, які при цьому можуть бути заразними.

«Ще 20% мають легку або нетипову симптоматику і приблизно 4,5% мають критичний перебіг хвороби», – додала Бессонова.При цьому жінки, згідно зі статистикою, хворіють рідше чоловіків і рідше мають тяжкий перебіг.