“У вільний від роботи час”: Друг родини Зеленських випадково видав таємницю першої леді. “Ніколи не скаже”

Стало відомо, чим займається дружина президента Олена Зеленська

Виявилося, що крім виконання обов’язків першої леді Олена Зеленська продовжує писати для “Жіночого кварталу”. Про це розповів актор студії “Квартал 95” Євген Кошовий, передає «Гордон».

Пише http://globalpres.co

“Для” Жіночого кварталу “[пише], це їхній проект. І” Жіночий квартал “існує завдяки цій авторській групі. Тому пише, так, у вільний від роботи час”, – повідомив артист.

Кошовий зазначив, що для Зеленської було непросто звикнути до нової іпостасі і взяти на себе обов’язки першої леді. Як відомо, вона не хотіла, щоб чоловік ішов у президенти.

“Якщо ти пам’ятаєш, вона сама говорила, що була проти того, щоб Володимир Олександрович йшов на головну посаду країни. Звичайно, важко. Важко справлятися з тим, що навалюється щодня”, – сказав він.

Кошовий впевнений, що ні Зеленський, ні його дружина ніколи не зізнаються, що їм нелегко.

“Я думаю, що при зустрічі не варто на цьому загострювати увагу. Коли буде складно, вона скаже. Хоча, думаю, не скаже. Вони люди сильні”, – заявив артист.

Відзначимо, в Україні інституту першої леді (на відміну, наприклад, від США чи Франції) немає. Статус цей швидше представницький, дружина президента не отримує зарплату, тому може поєднувати дві роботи.