“У розпал карантину”: Кравець з родиною терміново покинули столицю. Дуже оперативно “втекли”

Акторка студії “Квартал 95” Олена Кравець втомилася самоізолюватись в Києві і на кілька днів відправилася до сонячної Одеси. З собою 43-річна знаменитість прихопила свою сім’ю.

Пише http://www.replikanews.org

Фотографіями з невеликої подорожі артистка поділилася в своєму Instagram. На знімках можна побачити чоловіка Олени, 17-річну дочку Машу, трирічних двійнят – Ваню і Катю та інших родичів.

“Минулого тижня ми втекли з Києва до Одеси. Тут було занадто багато диму, а там море, якого ніколи не буває занадто багато”, – написала акторка.

Сім’я Олени взяла в оренду великий автомобіль, який вмістив в себе 7 осіб.

“Дуже оперативно знайшли сімом нам місткий і комфортний автомобіль, всередині якого ми, можна сказати, “залишались вдома” навіть перебуваючи у дорозі: говорили навперебій, сміялися, вередували, жували хот-доги і хрустіли чіпсами, співали хором пісні з мультиків і засипали під аудіосказкі, мчали на перегонки з хмарами і думали кожен про своє, дивлячись у вікно … в Одесі видихнули монотонність і вдихнули повні легені вітру свіжого”, – поділилася зірка.

Шанувальники акторки, які з нетерпінням чекають від неї сімейних знімків, прийшли в захват від публікації. А хейтери засудили за те, що Олена та її сім’я порушили умови карантину.

Нагадаємо, акторка студії “Квартал 95” не боїться показати себе справжню. Олена Кравець опублікувала в своєму Instagram “чесне” фото, на якому зображена без грама косметики на обличчі і з розпатланим волоссям.

Олена Кравець могла б зараз бути матір’ю п’ятьох дітей, якби не трагічні випадки. Знаменитість втратила двох дітей на одному і тому ж терміні вагітності.