«Можливо, Злата змінить стать»: Ольга Фреймут здивувала заявою про старшу дочку. “У мене буде невістка, а не зять”

Популярна українська телеведуча в інтерв’ю Наташі Влащенко для її Ютуб-каналу дала відверте інтерв’ю.

Пише http://www.replikanews.org

У ньому Ольга зізналася: вона до кінця поки не розуміє свою старшу дочку-підлітка Злату Мітчелл. Знаменитість також заявила, що вона не здивується, якщо якось до неї прийде Злата і заявить про те, що вона вирішила змінити стать.

Фреймут відверто розповіла, що поки що її дочка знаходиться в пошуках себе.

«Не знаю, можливо Злата навіть вирішить поміняти стать. Можливо у мене буде невістка, а не зять. Вона, напевно, образитися на це висловлювання. До слова, за нею багато хто залицяється, хлопчики з хороших сімей тому сподіваюся, вона все-таки стане люблячою дружиною. Хоча вона категорично проти. Сподіваюся, що вона буде Златою, а не Златаном. Але навіть якщо вона буде Златаном, я буду любити її також »

Також Фреймут зауважила, що якщо хтось з її дітей все ж таки зважиться на зміну статі, то вона не буде цьому протистояти. Ольга зазначила, що це питання потрібно залишити до моменту, коли дитина подорослішає, і зможе сама вирішити.

Сама телеведуча проти таких кардинальних дій, але переставати любити своїх дітей через зміну статі не буде. Головне, щоб вони були щасливі.