“У нас усе готово.” Зеленський наважився на вагомий крок.

В ході традиційної нарада під головуванням українського президента Володимира Зеленського щодо боротьби з пандемією влада дійшла висновку, що поки не можна говорити про пом’якшення карантинних заходів, особливо з урахуванням Великодніх свят.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

В ОПУ нагадали громадянам, що існує загроза скупчення людей і дуже багато людей повертаються додому на святкування. Окрім того, глава держави звернувся до українців та наголосив, що карантин — це єдине, що наразі рятує наші життя та допомогає тримати ситуацію під контролем. Про це інформує сайт ОПУ.

Також не потрібно забувати про те, що не пом’якшувати карантинні заходи закликали у Всесвітній організації охорони здоров’я.

“Карантин – це те, що нас рятує. Завдяки тому, що ми запровадили його вчасно, поширення коронавірусу відбувається не так швидко. Ми бачимо, що багато українців відповідально ставляться до карантину, хоча це нелегко. Ми ж маємо бути відповідальними щодо людей і зробити все, аби полегшити їхнє життя у цей час”, — наголосив український лідер.

Окрім того, очільник Кабміну Денис Шмигаль доповів президенту, що з цією метою вже розроблені програми виплат людям з найнижчими доходами.

“Вже відучора ми почали додаткові виплати пенсіонерам, яким за 80. З наступного тижня будемо доплачувати по 1000 гривень тим, у кого пенсія нижча 5000 гривень. І до кінця квітня ці гроші отримають усі такі пенсіонери”, — підкреслив глава уряду.

Варто також звернути увагу на те, що за дорученням Володимира Зеленського Кабмін вже класифікував категорії населення, яким буде надана додаткова допомога. Мовиться про безробітних, малозабезпечені родини з дітьми, малий та середній бізнес.

“Добре, що у нас вже розроблені інструменти й пораховано фінансування для допомоги українцям. Тепер треба рухатися якнайшвидше, щоб люди справді отримали гроші та відчули полегшення”, — додав український лідер.