“Довелося звернутися до лікарів”: Олена Кравець повідомила про проблеми зі здоров’ям

Зараз, коли навіть представники українського шоу-бізнесу змушені сидіти вдома через пандемію коронавірусу, а карантинні заходи в країні з кожним разом посилюють, багато знаменитостей працюють онлайн.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Багато зустрічаються зі своїми шанувальниками в мережі, проводячи прямі трансляції, відповідаючи на питання і розважаючи свою публіку за допомогою соціальних мереж. Під час однієї з таких інтернет-трансляцій гумористична актриса Олена Кравець зізналася своїм шанувальникам, що їй довелося звернутися до лікарів.

Під час чергового прямого ефіру в соціальній мережі Інстаграм, який відбувся днями, Олена розповіла, що незважаючи на карантин, вона все ж не пропускає візити до лікаря.

«Іноді виходжу з дітьми на вулицю. Ходжу до магазину. Просто ходжу. Ходжу на масаж. Лікую собі спину. Займаюся пілатесом. читаю »

Фронтвумен «Кварталу 95» не стала в подробицях розповідати, які проблеми у неї зі спиною, але з огляду на, що навіть під час жорстких карантинних заходів їй доводиться ходити на сеанси лікувального масажу, проблеми зі спиною можуть виявитися серйозними.

Також в прямому ефірі Олена розповідала про свою старшу дочку Машу, яка росте дуже самостійною дівчинкою. Зараз Марія живе окремо від Кравець, разом з подругою на орендованій квартирі.