У 6 роkів ця дівчинkа вже була k0ролевою kраси. Але один день повністю перевернув її життя…

Сумнівів у блискучій кар’єрі цієї принцеси не виникало. У свої 6 років Джонбенет Патриція Ремсі вже була знаменитою. Вона перемогла в багатьох конкурсах і по праву вважалася королевою краси свого віку.

Але сталося непоправне… Перед Новим 1997 роком дитину викрали і вб*ли. Проблема у тому, що цього маніяка не знайшли і до наших днів.

У той період ім’я дівчинки було на вустах майже у кожного громадянина Америки. Преса і телебачення постійно обговорювали нові титули юної фотомоделі.

А їх було чимало. Серед завойованих нею титулів були “Маленька Міс Колорадо”, “Маленька Міс Різдво” і “Крихітна Красуня Нації”.

Кар’єрою малятка опікувалася її мати, яка сама раніше мала титул “Міс Вірджинія” і брала участь у конкурсі “Міс Америка”. Вона ж виховувала Джонбенет і старшого брата дівчинки, Берка.

Того нещасливого різдвяного вечора батьки бачили Патрицію востаннє. Наступного ж дня зіркової крихітки в ліжку не виявилося. Натомість мати дитини виявила на сходах конверт із погрозами та вимогами викупу.

Батьки маленької моделі одразу ж підняли на ноги поліцію. Насамперед правоохоронці обстежили їхній будинок, у підвалі якого і знайшли труп дитини. На голові нещасної виявилася пара гематом, а білизна її була забруднена кров’ю.

Як з’ясувалося згодом, дівчинці завдали травму черепа, після чого задушили. Кров на спідній білизні Патриції належала невідомому чоловікові. Однак після цієї моторошної знахідки слідство застопорилося.

Першими основними підозрюваними у справі про смерть юної моделі стали її власні батьки. Саме подружжя гаряче заперечувало це, а найняті ними адвокати змогли захистити честь сім’ї в суді.

Ще одна популярна версія стверджує, що злочинець проник у будинок через розбите підвальне вікно. Дочекавшись, поки дорослі заснуть, мерзотник мав усі можливості пробратися до спальні до дівчинки і спробувати викрасти Патрицію.

Генетична експертиза крові з білизни дитини підтвердила, що вона не належала її рідним. У 2006 році з’явилася навіть людина, яка зізналася у вбивстві крихітки. Але трохи пізніше з’ясувалося, що жодного стосунку до Патриції він не мав, а просто намагався за допомогою неправдивих свідчень стати знаменитим.

В одному з останніх інтерв’ю брат дівчинки висунув свою версію того, що сталося. За словами хлопця, дівчинку найімовірніше атакував педофіл, який помітив її на одному з конкурсів. Сам Берк хоче, щоб його сестру не забували, і щоб правосуддя нарешті перемогло.

Мати Патриції померла від раку 2006 року, а батько кілька років тому опублікував книжку, в якій гірко шкодує про багато рішень сім’ї. За його словами, в ті роки подружжя Ремсі навіть не розуміло, наскільки вразливою може бути така відома дитина.

Вбивця, на думку чоловіка, досі десь ховається, а поліції куди простіше звинувачувати батьків жертви.

Як на мене, індустрія дитячих конкурсів краси від початку порочна. Надто вже часто матері, які мріють про славу, позбавляють через неї своїх дочок дитинства.Джерело