Ця сума не вкладається в голові! Порахували, скільки коштує одяг настоятеля Києво-Печерської лаври «Паші-Мерседеса»

Священник з Нововолинська Віктор Мартиненко підрахував, скільки коштує облачення намісника Києво-Печерської лаври Павла Лебедя.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

Пише https://www.presentnews.biz.ua

Нагадаємо, намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло і братія попросили посилити молитву за них, а також допомогти фінансово через посилення коронавірусу.

Сума вийшла кругленька: від 58 до 195 тисяч євро за один набір, а наборів Мартиненко лише на фото з сайту нарахував 18.

«Новина облітає православний інтернет – Києво-Печерська Лавра просить фінансової допомоги. «Намісник і братія Лаври звертаються за допомогою» – вісить на лаврському сайті.

Я аж просльозився. Не від жалості, а від офигенія!!! Я думав у цинізму є межа, – виявляється ні!

На тому ж сайті навскидку надибав пару фото її намісника (ага, того, що звертається за допомогою) і вирішив прикинути приблизну вартість ризниці. Для надійності проконсультувався з людьми, які у тих цяцьках більш компетентні.

Так от, ловіть прайс)

Облаченіє. – ціни варіюються. Від простих парчових з машинною вишивкою, до вишитих вручну. Загалом від 5000 до 50000 євро.

Митра – хто не знає, та блискуча шапка. Дехто каже, що вона символізує терновий вінець. Ціни плавають, – які іконки, хрестик, каміння. На представлених фото іконки усі писані, здебільшого на перламутрі чи золоті, хрестики та камінчики теж на висоті. Вартість – від 8000 до 25000 євро.

Тройник. Це хрест і дві панагії – іконки на грудях. Від 25000 євро і вище. Чув, що у митрополита Павла є і за 100000.

Жезл. – палка в руках. Останнім часом у тому істеблішменті в моді срібні з інкрустацією – біля 20000 євро.

Тож, шляхом нехитрих математичних розрахунків, маємо від 58 до 195 тисяч євро. За раз! На одній фотографії! На цьому колажі 18 таких комплектів – множити не треба)))

А ви, – «мерседеси, мерседеси»… – на них хоч можна їздити. А тут на мужику пацьорів на п’ять мерседесів!

Коротше, інформація дана так, – для роздумів і рефлексій. Благаю, не множте те все і не діліть на пенсії чи операції.

І ще, миймо руки і сидімо вдома!

P.S. запобігаючи хибних висновків, зауважу – не всі священицькі ризи такі збочено-дорогі і не всі монахи Лаври мають такі статки – знаю там надзвичайно скромних і побожних людей», – пише у дописі священник.