Ця дівчина вирішила кардинально змінитися заради ролі у серіалі. Через декілька років вона вийшла на публіку і всі були ошелешені її красотою та невпізнаністю… (ФОТО)

Знаменитість з Америки Наомі Гроссман зважилася кардинально змінити свою зовнішність для того, щоб отримати роль Пеппер у багатосерійному фільмі “Американська історія жахів”. Хоча, у своєму реальному вигляді Наомі дуже навіть приваблива дівчина.

Професія актора сама по собі передбачає готовність людини до будь-яких змін на благо роботи. Однак часто трапляється так, що деякі ролі припадають не до душі акторам або ж змушують їх пожертвувати значущими речами. Наприклад, спотворити свій вигляд до невпізнанного стану. У такій ситуації опинилася і Наомі Гроссман, яка отримала право зіграти в знаменитому серіалі.

Пеппер постає перед телеглядачами в другій частині як одна з пацієнток психіатричної клініки Брайркліфф. Це жінка, яка справляє враження абсолютно нешкідливої особи. Її було схоплено і поміщено в лікарню за вбивство дитини власної сестри. Вона втопила малюка, після чого відрізала дитині вуха. Крім цього, героїня страждає від хвороби, для якої типовим є зменшення в розмірах голови і мозку.

Перебуваючи в клініці, Пеппер намагається поводитися тихо, залишатися непоміченою. Виникнення її персонажа стає сюрпризом для глядачів у четвертому сезоні. Їм підноситься історія життя Пеппер до того, як вона потрапила до психіатричної лікарні.

Найбільше вражає те, що героїня Пеппер не є вигаданою. Її образ списаний з конкретної людини, яка померла під кінець двадцятого століття. Шлітці здобув популярність, роз’їжджаючи світом із бродячими артистами та беручи участь у різних ярмарках.

Для того, щоб вжитися в роль, актриса Наталі Гроссман була змушена обстригти волосся догола. Процес гримування перед початком зйомок тривав три години день у день.

А ось який вигляд актриса має в реальному житті: