Цей чоловік являється найкрасивішим арабом у світі, інтрига в тому, а як же виглядає його дружина? Дуже неочікувано та приголомшливо…

С*kс-символ в арабському світі. Омар Боркан Аль Гала, поет, фотограф і модель з Іраку, настільки гарний, що ним захоплюється кожна жінка Близького Сходу. Як тільки він з’являвся перед очима слабкої статті, він приводив їх у збудження і змушував їхні серця битися з невідомою силою.

Зовнішність Омара навіть збентежила владу Саудівської Аравії. Щоб уберегтися від зла, його вирішили відправити за кордон, оскільки думали, що надмірна привабливість молодих арабів погано впливає на місцевих дівчат і жінок.

Однак цей випадок додав поетові ще одну порцію популярності. І його знову таємно визначили як найкрасивішого чоловіка. Омар буквально купається у сяйві жіночої любові та уваги. Не минає й дня, щоб ніхто не зізнався йому у своїх почуттях.

Звичайно, це сталося на його сторінках у соцмережах. Спілкуючись з гарними східними хлопцями, у дівчат течуть слинки від щастя. Деякі навіть дарували Омару дорогі машини з глибокого захоплення та ніжної любові, не розкриваючи своїх імен.

Щоб там не говорили, але співає з його неймовірно гламурною зовнішністю та королівським статусом отримав значну користь від цього дару природи. Шкіра його широка посмішка в рекламі або на подіумі обходиться агентству в мільйони, надійно поповнюючи рахунок цього щасливого і дуже гарного бізнесмена.

Розкішні резиденції в Дубаї, Ванкувері, чималий автопарк найсучасніших іномарок — усього й не перелічиш, чим сьогодні володіє арабський поет, який загалом за східною традицією живе бідним життям.

Тепер ми підійшли до найболючішого та нервовішого питання для тисяч жінок: хто кохана прекрасного Омара? І тут, здається, пустелі всього арабського світу бурхливо рухаються та розжарюються до білого! Велике розчарування охопило Близький Схід. Як виявилося, у бідного Омара була лише одна дружина, яка виявилася «надто простою».

Законна дружина, дизайнерка Ясмін Овайда (яка, за іронією долі, родом із Саудівської Аравії, звідки, наскільки відомо, був депортований її майбутній чоловік), насправді просто красуня, яка певно кілька разів гикала від загального обурення жінок. Ясмін називали і найсильнішими прізвиськами, які вирішили використовувати деякі арабські дівчата, зазвичай сором’язливі та безнадійно в люблені в Омару. Поряд з ним, мабуть, уявляли небесну гурію з ніжними крильцями: адже тільки такі істоти були гідні свого кумира.

Буря позашкільних уподобань оминає сімейне счастье Омара. Живе у Канаді з коханою дружиною та маленьким сином Діабом. І, судячи з фото, він просто обожнював Ясмін — єдину жінку у світі, якій віддав своє серце. Як би ви не намагалися знайти в ній недоліки завидного чоловіка, вона, на наш погляд, ідеальна пара для такого красеня-араба.Джерело