Це має знати кожен: Зомбування – маніпуляція свідомістю, як метод управління людиною..

На тему зомбування і зомбі написано стільки фантастичних та езотеричних статей і книжок, присвячено величезну кількість науково-популярних і художніх фільмів, що, здавалося б, і підіймати її більше не варто. Проте періодично з’являються все нові й нові матеріали, які доводять, що тема зомбування далеко не вичерпана.

Як правило, цю тему висвітлюють у досить збочених формах. А все для того, щоб створити в умі громадськості стійкий, банальний і непривабливий образ зомбі з фільмів жахів, що піднімаються опівночі з могил і йдуть із витягнутими руками виконувати накази хазяїна… Зрештою, люди до цієї теми ставляться несерйозно, з великою часткою скептицизму, адже вони бачать перед собою гротеск. Але ж насправді в житті все зовсім по-іншому, все набагато цікавіше і … дуже страшно, набагато страшніше, ніж у кіно.

Під поняттям зомбі розуміють людських істот, які тимчасово або назавжди втратили зв’язок зі своєю свідомістю і позбавлені волі. Такі істоти механічно виконують задані програми, реалізують наміри зовнішніх сил і виконують волю інших людей, які й зомбували їх.

У нашому світі все підпорядковується закону збереження енергії. Тому, якщо людина у власному житті не задіює волю, свідомість, увагу, то всім цим чинникам знайде застосування будь-хто інший. Таким чином, людське життя та енергія може перетворитися на цінну сировину.

У тонкому світі існує безліч істот, які не мають фізичних тіл, тому прагнуть проявитися в матеріальному світі, використовуючи людину для реалізації своїх планів і намірів. У такому разі людина – всього лише робот, машина. Приміром, істоти, яких називають літунами, можуть впровадитися в розум людини і за допомогою думок гратися і керувати людьми. Людина, як правило, цього не усвідомлює, тому що рівень енергії не дає можливості помітити це. Ба більше, рівень енергії регулюється й управляється літунами за рахунок навіяного й нав’язаного людям світогляду.

Зомбування може бути частковим і абсолютним. Абсолютне зомбування – це повне придушення волі людини, витіснення її свідомості та використання людини, як біоробота. В обмін людина отримує енергію, яка необхідна їй для підтримки власних життєвих функцій і виконання поставлених завдань.

За часткового зомбування людину програмують на виконання певних програм за певних обставин або в певний час. На період дії програми людська свідомість немов засинає.

Якщо людина зомбована частково – її можливо вилікувати, а от за абсолютного зомбування жодне лікування вже не допоможе.

За абсолютного зомбування людина стає просто носієм, і в тому разі, якщо господар її покидає, людина перестає отримувати енергетичні подачки. Зрештою, такі люди або вмирають, або стають носіями для інших господарів.

Найчастіше абсолютне зомбування застосовується до членів різного роду мережевих пірамід, деструктивних сект та інших місць, де одурманюють людей. Здебільшого такі люди досить швидко змінюють “середовище свого проживання” у міру того, як виникають або згасають подібні організації. Наприклад, людина стає масовим розповсюджувачем розрекламованих лікарських препаратів в одній із мережевих фірм. Це відбувається через її кармічну схильність. Очільник цієї організації під час перших зустрічей здійснює первинну обробку людини шляхом легкого зомбування. Незабаром фірма припиняє своє існування, але людина вже звикла підкорятися, вона зомбована. Через короткий проміжок часу ця ж людина потрапляє в схожу структуру, наприклад, продає прилади, що позбавляють від усіх хвороб. Природно, відбувається перепрограмування людини. У всіх цих фірмах вона виступає фанатиком, який безапеляційно вірить усьому. Зрештою, ця людина, помінявши безліч таких мережевих структур, поступово переміщається в секти і божевільні тусовки, де її вкотре піддають зомбуванню. Цілком очевидно, що життя такої людини загублено.

У деяких випадках буває достатньо просто стати членом якоїсь секти або прочитати певну книжку, написану спеціально для зомбування людей, щоб запустити певну програму, здатну привести людину до точки неповернення.

Часткове зомбування відбувається через засоби масової інформації, книжки, статті, фільми та музику, мультфільми, новини, комп’ютерні ігри та Інтернет. Звісно, обробка людини може здійснюватися і під час безпосереднього спілкування та навіть сугестивно, тобто в той час, коли людина про це навіть не підозрює, зокрема, уві сні.

Зомбування може проводитися в той час, поки обрана жертва неусвідомлено відкривається (під час гіпнозу, сну), коли в комфортній обстановці пильність знижується, або після важкої праці з голодуванням і обмеженням сну.

Людину можна запрограмувати, наклавши певну інформацію на потужний чуттєво-емоційний потік. У такому разі людина, на тлі яскравих емоцій і переживань, не відчуває і не помічає потоку інформації, що кодує.

Для зомбування може застосовуватися і пряме навіювання, шляхом впливу на підсвідомість певної інформації. Цей спосіб заснований на здатності людського мозку сприймати великі обсяги інформації, реєструючи при цьому лише невелику її частину. Приміром, у музичну фонограму можна вписати на межі чутності якусь звукову інформацію, яка звучатиме або задом наперед, або занадто повільно, але людина все одно на підсвідомому рівні сприйме все, що сказано в цьому закодованому посланні.

Програмування може відбуватися завдяки створенню певної системи вірувань і використанню її для навіювання надалі. Особливо ефективний цей спосіб для зомбування людей старшого покоління. Для цього способу дуже важливо, щоб людина погодилася із сумнівними фактами або напівправдою. Неправдива інформація, як правило, вплітається в потік правдивих і очевидних фактів.

Крім цього, для навіювання використовують різного роду ритуали: послідовність рухів, молитви, мантри, татуювання, амулети.

Американські вчені зуміли довести, що регулювання норм поведінки, теж свого роду зомбування, можливе під час сну.

Дослідники з Північно-Західного Університету (Іллінойс) під час проведення гіпнопедичних експериментів працювали над расовими та гендерними забобонами, неприйнятними в сучасному суспільстві. Участь в експерименті взяли 20 юнаків і стільки ж дівчат зі світлим кольором шкіри. Спочатку вчені визначили базовий рівень забобонів, після чого провели спеціальний тренінг, під час якого спробували впровадити у свідомість учасників експерименту певні стереотипи. Зокрема, йдеться про гендерний стереотип (жінки розуміються більше на мистецтві, ніж на науці), а також про расовий стереотип (негри схильні до асоціальної поведінки). Залежно від неправильності або правильності відповіді звучав певний звуковий сигнал. На першому етапі було необхідно зіставити запропоновані зображення зі стереотипними написами. Другий етап передбачав під звук сигналу з’єднати картинки з нестереотипними написами. На третьому етапі випробовуваних вводили в півторагодинний сон, під час якого звучав той самий сигнал. Потім учасники експерименту знову проходили тестування.

У результаті було встановлено, що рівень прихованих забобонів у випробовуваних знизився майже вдвічі. Гендерні стереотипи практично зникли.

Вчені, яким результати експерименту припали до душі, вже говорять про те, що за допомогою цього методу програмування можна буде вже в найближчому майбутньому формувати переконання і погляди людини, керувати її світоглядом. Тобто, цей метод зомбування може допомогти в реалізації мрії про створення ідеальної людини. Пише видання Таємниці