Це ЧУД0 а не рецепт! Сkумбрія сухого посолу в паkеті: дуже смачна та ароматна рибkа без розсолу. А найголовніше швидkа в приготуванні!

Сьогодні готую малосольну скумбрію пряного посолу, я роблю її прямо в пакеті: ніяких проблем та брудного посуду, все максимально просто. Увечері готую, а наступного вечора вже можна пробувати. Скумбрія виходить ароматна, ніжна і дуже смачна, зупинитися на одному-двох шматочках неможливо, хочеться з’їсти все і відразу!

Скумбрія сухого посолу в пакеті

Інгредієнти:
скумбрія вагою 450-500 г – 1 шт.,
сіль -1 ст. л. без гірки,
цукор – 1 ч. л.,
коріандр у зернах – 1 ч. л.,
насіння гірчиці – 1/2 ч. л.,
лавровий лист – 1 шт.,
чорний перець горошок – 4-5 шт.
А ще таку рибу можна приготувати про запас: заморозити, а коли необхідно, дістати і смакота на столі – хоч на свято, хоч просто на вечерю. Спробуйте!

Приготування:
Скумбрію очищаю, обрізаю плавники, добре промиваю та просушую паперовими рушниками. Змішую зерна коріандру, гірчиці та чорного перцю, рву на дрібні шматочки один невеликий лавровий лист та у ступці злегка подрібнюю зерна, але не всі.

Відправляю все в невелику піалу, додаю сіль, цукор.

Перемішую і висипаю отриману суміш пакет.

Поміщаю скумбрію в пакет і добре натираю рибу з усіх боків та всередині.

Пакет зі скумбрії щільно закриваю і відправляю солитися в холодильник на добу.

Зазвичай таку рибу я роблю ввечері, а ввечері наступного дня можна пробувати. Нарізаю її на шматочки і можна пригощатися смачною, запашною, малосольною скумбрією пряного посолу!Джерело

Спробуйте це дійсно дуже просто і смачно!