Тільки подивіться, що він робить! Хлопчик марширував перед стражником, але не думав, що гвардієць раптово почне ворушитися… (ВІДЕО)

Тільки подивіться, що він робить! Цікаво, його не звільнили після цього?

Він просто не зміг далі стояти і спостерігати, вирішивши трохи підіграти хлопцеві. Той був у нестямі від щастя, і став робити це старанніше.

Робота королівського гвардійця вимагає дуже великої серйозності та зосередженості. Але людина не може існувати в постійній напрузі та дотриманні ділових правил. Королівські гвардійці мають смирно стояти за будь-яких обставин і нести свою службу. Навіть якщо надворі дощ або щось відбувається навколо. Таке в них звання. Але подивіться наскільки позитивний цей службовець! Гвардійця дуже важко змусити посміхатися або змусити щось робити, адже вони на роботі!

Але деяким це все ж вдається. Маленька дитина здатна розтопити будь-яке серце! Маленький хлопчик ходив повз солдата, вдаючи з себе стражника. Він навіть робив відповідні їм рухи. А подивіться, як він намагається марширувати! Солдат не залишився байдужим і почав йому підігравати! Вкрай миле видовище! Тепер зрозуміло чому ролик так розлетівся мережею.