Сміхотлива четвірка виросла. Пройшло вже 16 років і ось як змінилась ця чарівна сім’я. Тільки погляньте якими стали дорослими дівчата, які своїм сміхом підкорили мережу… (ФОТО)

Багато років тому ролик із четвернятами, які завзято сміються, підкорив Мережу. Це відео бачили всі! Чистий позитив! Щаслива матуся і її чотири красуні доньки дзвінко сміялися і заряджали радістю всіх.

Ось це відео

Знімав усе щасливий татко Стів Матіас у 2002 році. Цей ролик став найкращим у номінації смішного домашнього відео та отримав премію $25 000. Молодій сім’ї ця сума була дуже потрібна.

Народження четвірок – це рідкість, особливо якщо це народження природним шляхом, без ЕКЗ. Ця пара була здивована тим, що в них четвернята, адже на перших УЗД було видно тільки трьох малюків.

Дівчатка росли на радість мамі й татові. Анну, Грейс, Емілі та Мері не одягали однаково, мама з татом вирішили, що кожна малеча унікальна і повинна проявляти свою індивідуальність.

Зараз це зовсім дорослі дівчата. Їм по 16 років!

Одна з дівчаток любить музику і мріє грати в оркестрі, інша буде фотографом, інші дві вивчають програмування і цифровий дизайн. Такі схожі й такі різні!Джерело